Reklama

Miss Czech Republic 2024: Poznejte finalistky letošního ročníku

Miss Czech Republic 2024
Foto: missczechrep.cz

Finále Miss Czech Republic 2024 se blíží, proto pojďme poznat desítku nejkrásnějších žen, které se probojovaly přes náročné castingy, soutěžní kola a vyřazování. Finálový večer Miss Czech Republic 2024 vyvrcholí již 11. května. Představí se zde 10 finalistek soutěže, které byly vybrány jako nejlepší z nejlepších. Tyto dívky prošly náročným procesem a přípravou, aby se ucházely o titul vítězky. Finále Miss Czech Republic můžete sledovat v přímém přenosu 11. května ve 20:20 na Nova Fun.

Reklama

Historie a význam soutěže Miss Czech Republic

Soutěž krásy MISS CZECH REPUBLIC má bohatou historii, která sahá až do roku 2010. Tato soutěž byla založena pod názvem Miss Face Czech Republic. zakladatelkou soutěže byla podnikatelka Mgr. Taťána Makarenko, která měla za cíl vytvořit platformu, jež by poskytovala mladým ženám příležitost ukázat nejen svou krásu, ale také talent a inteligenci.

V lednu 2018 došlo k významnému milníku v historii soutěže, když byla přejmenována na MISS CZECH REPUBLIC. Tento krok téměř okamžitě pozvedl prestiž a oblibu této soutěže. Soutěžit nyní nemusí pouze české občanky, ale je otevřená i pro dívky s trvalým pobytem v ČR, což umožňuje účast žen různých národností.

Jedinečnost soutěže se projevuje také ve spektru možností, které nabízí svým vítězkám. Od roku 2015, se soutěž stala globálním odrazovým můstkem pro své účastnice, které se mohou účastnit světových soutěží jako Miss World, Miss Supranational, Miss International a další.

Sledovat Miss Czech Republic 2024 online

Reklama

Program finálového večera 11. května 2024

Finále bude možné sledovat v přímém přenosu na televizní stanici NOVA FUN. Diváci mohou hlasovat pro svou favoritku na oficiálních stránkách soutěže, dívka s nejvyšším počtem hlasů obdrží doprovodný titul Miss Popularity. Moderovat večer budou moderátor Ondřej Novotný a vítězka titulu Miss Czech Republic 2020 Natálie Kočendová.

Představení finalistek Miss Czech Republic 2024

1. Petra Beníšková (25 let) – Liberec

Petra je známá svou účastí v reality show Love Island a na sociálních sítích, kde pravidelně sdílí své zážitky a myšlenky. Tato účastnice se snaží zlomit bariéry spojené s výškou modelek a ukázat, že krása není o centimetrech.

2. Adéla Štroffeková (21 let) – Praha

Adéla, pro kterou soutěž krásy není nic nového. Již v sedmnácti letech se zúčastnila soutěže krásy a získala zkušenosti až v Číně. Tato soutěžící věří, že Miss by měla být pracovitá a empatická, což jsou vlastnosti, které sama hodnotí jako klíčové pro úspěch.

3. Michaela Macháčková (22 let) – Krkonoše

Michaela studuje grafický design a věnuje se výtvarnému umění. Svůj sen zúčastnit se Miss provází tuto soutěžící již několik let. Nyní je Michaela odhodlaná reprezentovat Českou republiku i na mezinárodní úrovni.

Reklama

4. Marie Babíčková (19 let) – Nové Strašecí

Marie vidí v soutěži příležitost pro svou budoucí kariéru, kterou soutěž nabízí. Její přihlášení do Miss bylo spontánní a na poslední chvíli. Marie miluje hudbu, které se věnuje již od malička.

5. Julie Smékalová (19 let) – Praha

Julie se kromě studia na gymnáziu věnuje modelingu, sportu a je aktivní i ve videotvorbě. Soutěž vnímá jako skvělou šanci prohloubit své působení ve světě modelingu.

6. Alina Demenťjeva (23 let) – Ukrajina

Alina, žijící v Čechách již deset let, si přála zúčastnit se Miss už od roku 2019. Svůj původ a přízvuk považuje za svou výjimečnost, kterou chce v soutěži využít.

7. Tina Diallo (25 let) – Praha

Tina, další účastnice Love Islandu, byla do soutěže přihlášena svým přítelem. Během soutěže ji překvapuje vzájemná podpora mezi soutěžícími, a i přesto, že je jediná finalistka tmavé pleti, věří ve svůj úspěch.

Reklama

8. Michaela Sedláková (24 let) – Brno

Michaela se modelingu věnuje čtyři roky a její životní motto „sedmkrát spadni, osmkrát vstaň“ reflektuje její odhodlání nikdy se nevzdávat. Její snaha o seberozvoj a podnikání jsou klíčové aspekty její osobnosti.

9. Veronica Biasiol (25 let) – Liberec

Veronica je známá jako influencerka, moderátorka podcastu a podnikatelka v oblasti módy. Modelingu se věnuje již delší dobu a její cíl vyhrát Miss Grand je důkazem její ambice. Veronica trpí onemocněním vitiligo a ráda by všem ukázala, že krása má více podob.

10. Simona Kuklová (26 let) – Brno

Simona, podnikatelka v oblasti módy, oceňuje inspirativní komunitu soutěže. Podporou jí projevuje celá rodina ale i její partner. Kromě modelingu by se ráda angažovala také v charitativních projektech.

Sledovat Miss Czech Republic 2024 online

Reklama

Nezapomeňte sledovat finále Miss Czech Republic 2024, kde se deset nejkrásnějších dívek České republiky utká o korunku krásy. Podpořte svou favoritku a buďte u toho, když se bude psát historie krásy v České republice pro rok 2024.

Reklama

Zdroj: missczechrep.cz, ticketportal.cz, tv.nova.cz

Reklama
Zavřít reklamu