Voyo zdarma - návod na registraci

Tento týden v Ulici: Nemocný Vojta, noví spolužáci, Adamova volba a Tomášek opět čmuchá

  • 20.02.2023 19:47
Foto: Archiv TV Nova, Jakub Caha

Vojta onemocní zrovna ve chvíli, kdy Karlu a Máru čeká důležitá schůzka. Do Magdiny třídy v půlce školního roku přestoupí dvojčata Marek a Matěj. Adam má sice dobrou nabídku od táty ale musí si vybrat mezi láskou nebo kariérou. Tomášek se tentokrát objeví v salónu u Gábiny a snaží se z ní vytáhnout další věci.

Pondělí 20. 2. 2023 – Ulice 4426 online

Ať plánujeme sebelépe, občas je to k ničem, když zasáhne tzv. vyšší moc. Přesvědčí se o tom také Karla a Mára, kteří vytrhnou trn z paty Evě Knoblochové a narychlo jí pohlídají syna Miloška, jenž je spolužákem jejich Vojty. Ovšem tenhle dobrý skutek se jim vzápětí vymstí. Miloškovi se u nich udělá zle, což znamená vše přeorganizovat, aby ho odvezli domů. To je bohužel jen začátek. Večer už má teplotu také Vojta, takže je jen otázkou času, kdy onemocní i malý Kustík. To vše jen den před důležitou schůzkou, kterou chtějí za každou cenu utajit před Márovými rodiči… Proč? Co si od tohoto tajného setkání Karla a Mára slibují?

Ulice 4426

Sledujte tuto epizodu online

VOYO Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Úterý 21. 2. 2023 – Ulice 4427 online

Nováčci v kolektivu jsou vždy středem pozornosti, ať už zjevně, nebo skrytě. Navíc by bylo dobré je co nejdříve zasvětit, jak to chodí, aby si rychle zvykli. To nyní řeší i Magda a její třída. Krátce po začátku pololetí k nim totiž přestoupí dvojčata Marek a Matěj Dvořákovi, sympaťáci, kteří s navazováním kontaktů nemají žádný problém. Zejména holkám kluci hned padnou do oka. Proto celkem přivítají Magdinu prosbu, aby jim pomohly zorientovat se ve škole… Čím kluci okamžitě zaujmou? A kdo se jich ujme? V roli nově příchozích studentů se představí dvojčata Jiří a Jan Dlouzí, synové herecké legendy Miroslava Dlouhého a jeho ženy Petry Jungmanové, kterou znají diváci Ulice coby Martu Seidlovou, po rozvodu Kohákovou, bývalou snachu Amálie Peškové…

Ulice 4427

Sledujte tuto epizodu online

VOYO Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Středa 22. 2. 2023 – Ulice 4428 online

Je celkem pochopitelné, že priority se různí podle toho, čím si člověk právě prochází. To je případ i Adama, jenž má v poslední době o čem přemýšlet. Díky tátovi Luďkovi dostal příležitost, která se už nemusí opakovat a kterou by mu mohl každý druhý student závidět. Toho si je Adam moc dobře vědom, přesto štěstím nezáří. Pro něj to totiž znamená hodně velké dilema, jež by kdokoliv jiný na jeho místě zřejmě neřešil – vybrat si mezi vztahem a budoucí lékařskou kariérou… Jak se nakonec rozhodne? Co je pro něj momentálně nejdůležitější? A jak to přijme jeho okolí?

Ulice 4428

Sledujte tuto epizodu online

VOYO Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Čtvrtek 23. 2. 2023 – Ulice 4429 online

Neplánované setkání s tím, kdo nám zlomil srdce, a jeho novou láskou dokáže s člověkem obvykle pořádně zamávat. To se stane i Báře, jež se před měsícem rozešla s Františkem poté, co zjistila, že jí byl nevěrný s bývalkou z Holandska. Skyler si nyní svého triumfu náležitě užívá a Báře dává všelijak najevo, co si o ní myslí. Bára se snaží ovládat, jak to jen jde, ale jsou chvíle, kdy nervy prostě neudrží na uzdě. K tomu dojde i dnes, když na cvrlikající dvojici náhodou narazí v Coolně… Jak zareaguje? Co všechno toto setkání rozpoutá a s jakými následky?

Ulice 4429

Sledujte tuto epizodu online

VOYO Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pátek 24. 2. 2023 – Ulice 4430 online

Jen co se zablýskne na lepší časy, obvykle se připomene to, na co by člověk rád zapomněl. V případě Gábiny a Jirky Hermana to je novinář Tomášek, který jim na podzim hodně znepříjemnil život svými články o Šimonovi a jeho zkratu ve škole. Přestože se tento redaktor hájí, že chce podávat nestranné zprávy, jeho informace jsou dost zkreslené a čiší z nich hon na čarodějnice. Gábina je proto okamžitě ve střehu, když se Tomášek objeví v jejím salonu. A jak předpokládá, není to jen tak. Tomášek je totiž na stopě další velké kauze… Jaké? Na koho se ambiciózní novinář zaměří tentokrát a proč?

Ulice 4430

Sledujte tuto epizodu online

VOYO Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Zdroj: Archiv TV Nova, Archiv VOYO

Zavřít reklamu