Reklama
Alvin a Chipmunkové
Spustit přehrávání
Reklama

Pro sledování přejděte na web Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
58%

Alvin a Chipmunkové
online zdarma ke zhlédnutí

  • Komedie, Rodinný, Fantasy, Animovaný
  • 2007
Voyo Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Alvin a Chipmunkové online zdarma

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Alvin a Chipmunkové online nebo kde najít Alvin a Chipmunkové ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Pořad Alvin a Chipmunkové můžete sledovat online zdarma na Voyo.cz díky využití akce Voyo na 7 dní zdarma. Získáte tak všechny epizody Alvin a Chipmunkové online, celé díly, pohodlně a legálně.

Sledovat online zdarma

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Voyo

Voyo

  • Přes 2 000 filmů a seriálů
  • Pořady o 7 dní dříve než v TV
  • Aplikace na mobil, tablet, TV
Sledovat online

7 dní zdarma, předplatné za 159 Kč

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

HBO Max

HBO Max

  • Exkluzivní obsah
  • Obsah pro děti v češtině
  • Aplikace na mobil, tablet, TV
Sledovat online

Předplatné od 132,50 Kč / měsíc nebo 199 Kč / měsíc

TIP: Ušetřete 798 Kč na ročním předplatném

Powered by JustWatch

Dostupnost v nabídce zdarma je potřeba ověřit přímo na stránkách poskytovatele.

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama

Alvin a Chipmunkové

📅 Rok natočení: 2007
🎭 Žánr: Komedie, Rodinný, Fantasy, Animovaný
🎬 Délka: 92 minut
⭐ Hodnocení: 58% (4 229 hodnocení)

Po Garfieldovi přicházejí na scénu bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky, a Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem? Jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou? Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých si doposud myslel, že nemohou způsobit nikomu nikdy nic. Situační humor doprovázený vtipnými písničkami patří k těm nejlepším zbraním, se kterými na diváky Chipmunkové vyrukují.

Alvin a Chipmunkové obsazení - Herci a tvůrci

Jason Lee

Jason Lee

Dave
David Cross

David Cross

Ian
Cameron Richardson

Cameron Richardson

Claire
Jane Lynch

Jane Lynch

Gail
Justin Long

Justin Long

Alvin (voice)
Matthew Gray Gubler

Matthew Gray Gubler

Simon (voice)
Voyo - 2000 filmů a seriálů
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je opravdu registrace na Voyo zdarma?

Ano, registrace na Voyo je nezávazná a naprosto zdarma. Využít můžete totiž promo nabídky, kterou Voyo nabízí. Pro nově registrované účty máte 7 dní na zkoušku zdarma. Registrace je naprosto jednoduchá a lze ji kdykoliv zrušit. Shlédnutí pořadu Alvin a Chipmunkové tak máte úplně zdarma!

Jak zaregistrovat Voyo zdarma?

Registrace na Voyo je naprosto jednoduchá, stačí vyplnit váš e-mail a heslo. Dále bude potřeba zadat také údaje k vaší platební kartě pro případ, že budete chtít pokračovat ve využívání služby nad rámec 7 denní zkušební verze. Z vašeho účtu bude kvůli ověření strhnuta 1 Kč, která vám však bude po skončení zkušebního období vrácena.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na náš návod, jak vytvořit účet na Voyo zdarma.

Ve kterém roce byl film Alvin a Chipmunkové natočen?

Film Alvin a Chipmunkové byl natočený v roce 2007.

Jaká je délka filmu Alvin a Chipmunkové?

Film Alvin a Chipmunkové trvá 92 minut.

Kdo hraje ve filmu Alvin a Chipmunkové?

Ve filmu Alvin a Chipmunkové hrají Jason Lee (Dave), David Cross (Ian), Cameron Richardson (Claire), Jane Lynch (Gail), Justin Long (Alvin (voice)), Matthew Gray Gubler (Simon (voice)), Jesse McCartney (Theodore (voice)), Veronica Alicino (Amy), Allison Karman (Female Intern #1), Tiara Parker (Female Intern #2), Kira Verrastro (Female Intern #3), Beth Riesgraf (Mother in Store), Adriane Lenox (Vet), Don Tiffany (Engineer), Frank Maharajh (Barry), Kevin Symons (Ted), Jayden Lund (Security Guard), Alexis Boyd (Dancer (as Alexis A. Boyd)), Kyndra Reevey (Dancer (as Kyndra 'Binkie' Reevey)), Jay Bird (Concert Guest 'Cowboy'), Natalie Cohen (Poolside Girl), Kevin Fung (Boy at the Grocery Store), Kevin Fisher (Dancer), Jillian Warry Barberie (Herself), Lorne Green (Director), Greg 'G-Spot' Siebel (Photographer), Oliver Muirhead (Butler), Erin Chambers (Press Coordinator), Chris Classic (DJ), Adam Riancho (French Doll (voice)), Axel Alba (Spanish Doll (voice)), Rosero McCoy (Choreographer), Criscilla Anderson (Dancer), Tucker Barkley (Dancer), Celestina Aladekoba (Dancer), Laura Edwards (Dancer), Christopher Scott (Dancer), Miss Prissy (Dancer), Bryan Gaw (Dancer), Michelle Maniscalco (Dancer), Nick Drago (Dancer), Melanie Lewis (Dancer), Ross Bagdasarian, Jr. (Alvin (singing voice) (uncredited)), Janice Karman (Theodore (singing voice) (uncredited)), Steve Vining (Simon (singing voice) (uncredited)), Colette Claire (Bass Player (uncredited)), Sommer Fehmel (Fan (uncredited)), Lisa Mason Lee (Band Member (uncredited)), Rae Sunshine Lee (Concert Attendee (uncredited)), Eddie Mariano (Concert Fan (uncredited)), Meghan Noone (Alvin's Fan (uncredited)), Chris Rossi (Dancer (uncredited)), Jameel Saleem (Band Roadie (uncredited)), Melanie Stephens (Dancing DJ (uncredited)), Brianna Womick (Girl Hit by Stuffed Chipmunk (uncredited)), Maria Zambrana (Afterparty Patron (uncredited)), Gregg Lee (Concert Attendee (uncredited)).

Jak sledovat Alvin a Chipmunkové online?

Film Alvin a Chipmunkové můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Voyo, HBO Max, Netflix, O2 TV, Apple TV a Google Play Movies. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Alvin a Chipmunkové v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama