Reklama

O projektu

Vítejte na naší webové stránce zaměřené na filmy a seriály! Naším hlavním cílem je poskytnout vám informace o jednotlivých pořadech a uvádět, kde je můžete sledovat online legálně v oficiálních videotékách a streamovacích službách. Kromě toho se také zaměřujeme na přinášení nejnovějších zpráv a novinek ze světa filmu a televize, abyste byli vždy v obraze o tom, co se děje v oblasti zábavy.

Chceme zdůraznit, že podporujeme pouze legální služby a v žádném případě nepodporujeme pirátství. Věříme, že umění a tvorba mají svou hodnotu a autoři si zaslouží náležitou odměnu za svou práci. Proto vám nabízíme pouze ověřené a legální zdroje pro sledování vašich oblíbených filmů a seriálů.

Abychom vám poskytli co nejpřesnější a nejaktuálnější informace o jednotlivých titulech, používáme zdroj The Movie Database (TMDB). TMDB je velká databáze, která zahrnuje informace o filmech a seriálech, včetně plakátů, trailerů a dalších podrobností. Je to spolehlivý a aktualizovaný zdroj, který nám umožňuje přinést vám kvalitní a aktuální údaje o vašich oblíbených pořadech.

tmdb

Doufáme, že náš projekt vám pomůže objevit nové filmy a seriály, které vás zaujmou, a že vám poskytne praktické informace o tom, kde je můžete legálně sledovat.

Jak je náš projekt financován?

Naše webové stránky nabízejí uživatelům přehled o online videotékách, streamovacích službách pro filmy a seriály, ale také odkazy na sledování živých TV a sportovních přenosů. Abychom mohli udržovat kvalitu a aktuálnost našeho obsahu, spolupracujeme s některými z těchto služeb na affiliate bázi. Co to znamená pro vás? Pokud se rozhodnete využít některou z těchto služeb prostřednictvím odkazu na našem webu a provedete registraci či nákup, my obdržíme malou provizi z vašeho nákupu. Tato provize nám pomáhá pokrýt náklady spojené s provozem našeho webu a zároveň nám umožňuje pokračovat v poskytování kvalitních informací pro vás, naše návštěvníky.

Chceme zdůraznit, že naše doporučení služeb jsou založeny pouze na informacích, které poskytují samotné služby. Provize z affiliate odkazů nijak neovlivňuje obsah našeho webu a vždy se snažíme být transparentní k našim čtenářům.

Kontakt

Provozovatel

Pavel Kovář,
IČ: 03246078
Pod Kostelem 719,
756 54 Zubří
pavel@pavelkovar.cz

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 30. 7. 2014, eviduje Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm

Reklama
Zavřít reklamu