Reklama

Obchodní podmínky

I. Úvodní ustanovení

 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen ,,Obchodní podmínky“) upravují pravidla používání internetového portálu umístěného na doméně zkouknout.cz (dále jen ,,Portál“), který je provozován fyzickou osobou Pavel Kovář, IČ 03246078 (dále jen ,,Provozovatel“)
 2. ,,Uživatelem” se stává každý návštěvník, který navštíví Portál.
 3. ,,Video obsahem” se rozumí jednotlivý film / pořad / epizoda / TV přenos / sportovní přenos, na níž Portál odkazuje.
 4. ,,Poskytovatelem” video obsahu se rozumí videotéka / streamovací služba, u níž lze Video obsah legálně sledovat.
 5. ,,Promo nabídka” je informace o zajímavých slevových možnostech, akčních nabídkách a jinak zajímavých příležitostech úspory financí při registraci u Poskytovatele.
 6. Portál poskytuje Uživatelům ,,Službu“, která spočívá v agregaci Video obsahu a Promo nabídek a upozorňování na tyto nabídky skrze zvolené komunikační kanály jako jsou například email nebo sociální sítě.

II. Práva a povinnosti

 1. Provozovatel má právo smazat jakýkoliv Video obsah, který je očividně v rozporu se zákonem, dobrými mravy, nesouvisí s tématikou nebo by mohl jinak narušit kvalitu stránky.
 2. Uživatel není oprávněn užívat Portál v rozporu s oprávněnými zájmy Provozovatele a/nebo jejím účelem, zejména jakýmkoliv způsobem obcházet principy fungování Portálu.
 3. Uživatel se může bezplatně zaregistrovat k odběru emailového zpravodaje Portálu, který Provozovatel rozesílá a v němž je Uživatel upozorňován na nejzajímavější Promo nabídky, Video obsah a další obsah související s činnosti Portálu.
  1. Takovou registrací Uživatel vyslovuje souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze Provozovatele.
  2. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde

III. Omezení odpovědnosti

 1. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost Video obsahu uvedeném na tomto portále.
 2. Veškeré informace jsou poskytovány zdarma, bez záruky jejich plné bezchybné funkčnosti, úplnosti a správnosti údajů.
 3. Na tomto Portále není možné napřímo sledovat uvedené filmy / pořady / epizody / TV přenosy / sportovní přenosy, žádné z nich nejsou umístěné na serveru tohoto Portálu ani Portál neobsahuje vložený obsah (tzv. embed přehrávače), který by byly v rozporu s podmínkami Poskytovatele.
 4. Na tomto Portále jsou pouze uvedené trailery / spoty na Video obsah, které jsou umístěné na serveru Youtube. Na tomto webu jsou vložené pomocí embed video přehrávače. Přehráním těchto videí souhlasí Uživatel se smluvními podmínkami služby Youtube.

IV. Závěrečná ustanovení

 1. Uživatel, který využije služby Portálu vyslovuje tímto užitím souhlas s těmito VOP.
 2. Tyto Obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2023.
 3. Provozovatele je možné kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese: pavel@pavelkovar.cz
 4. Provozovatel si vyhrazuje právo Obchodní podmínky kdykoliv změnit.
Reklama
Zavřít reklamu