Reklama
Reklama

Vyzkoušejte streamovací službu Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
77%

Bez návodu
online ke zhlédnutí

  • Komedie, Drama
  • 2013
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Bez návodu online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Bez návodu online nebo kde najít Bez návodu ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme nenašli žádnou nabídku pro sledování tohoto pořadu. :-(

Můžete ale vyzkoušet prozkoumat nabídku Voyo, kde najdete více než 2 000 titulů ke sledování online.

Pokračovat na Voyo

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama
Plakát Bez návodu
77%

Bez návodu

📅 Rok natočení: 2013
🎭 Žánr: Komedie, Drama
🎬 Délka: 122 minut
⭐ Hodnocení: 77% (846 hodnocení)

No jo, být promiskuitní se příliš nevyplácí, protože pak se vám může stát něco strašného - budete mít dceru. Proč je tak promiskuitní hlavní postava filmu, je těžko pochopitelné. Ano, je to chlap, ale jeho vzezření je... no, pokud nějaké, tak iritující. Tenhle muž zjišťuje, že má dceru, a milenka, která dítě porodila, mu potomka nechá na starosti. Základní zápletka mexického filmu je celkem jasná. Místy se snímek až moc snaží hrát na city, místy je komedie vtipná, místy vůbec. Je to takový ten moderní guláš komedie/drama/romance, který ale bohužel nepřinese nic navíc. Průměr možná, ale jen když máte náladu. Z filmu ale opět plyne ponaučení, že někteří lidé jsou prostě svině a záleží jim jen na sobě.

Bez návodu obsazení - Herci a tvůrci

Eugenio Derbez

Eugenio Derbez

Valentín
Loreto Peralta

Loreto Peralta

Maggie
Jessica Lindsey

Jessica Lindsey

Julie
Daniel Raymont

Daniel Raymont

Frank Ryan
Hugo Stiglitz

Hugo Stiglitz

Johnny Bravo
Arcelia Ramírez

Arcelia Ramírez

Judeisy
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Bez návodu natočen?

Film Bez návodu byl natočený v roce 2013.

Jaká je délka filmu Bez návodu?

Film Bez návodu trvá 122 minut.

Kdo hraje ve filmu Bez návodu?

Ve filmu Bez návodu hrají Eugenio Derbez (Valentín), Loreto Peralta (Maggie), Jessica Lindsey (Julie), Daniel Raymont (Frank Ryan), Hugo Stiglitz (Johnny Bravo), Arcelia Ramírez (Judeisy), Agustín Bernal (Lupe), Karla Souza (Jackie), Roger Cudney (Abogado Julie), Ari Brickman (Director), Jeannine Derbez (Directora), Jesús Ochoa (Himself), Andrés Vázquez (Valentín niño), Leia Freitas (Amante Brasileña), Ángela Moreno (Amante dominicana), Gilda Gentile (Amante argentina), Nancy Taira (Amante oriental), Sammy Pérez (Sammy), Gregg Lucas (Agente migración), Migael Penix (Portero hotel L.A.), Alenka Ríos (Camarera), Camila Gallegos (Maggie bebé), Matilda Gallegos (Maggie bebé), Danny Lopez (Aztecman), Eduardo Gleason (Hernán Cortés), Javier De la Vega (Staff 'Aztecman'), Jake Koenig (Mr. Anders), Margarita Wynne (Directora escuela), Melissa Temme (Maestra Maggie), Laura Krystine (Niña bullying), Francisco Avendaño (Doctor), Pamela Reiter (Mamá parque de diversiones), Nicolás del Campo (Espantado en montaña rusa), Michelle Marie Benoit (Modelo casting #12), Alejandra Bogue (Modelo casting #13 Trasvesti), Katia Kossiak (Melissa), Franklin Ruehl (Mesero), Alessandra Rosaldo (Reneé), Roland Farmer (Actor en edificio), J.B. Turner (Staff edificio 1), Jan Esparza (Staff edificio 2), Sebastian Mitre (Mensajero), Julian Sedgwick (Juez), Arap Bethke (Abogado Valentín), Magda B. de Kneip (Abuelita), Ivan Salazar (Asistente de Juez), Richie Mestre (Agente FBI 1), Rodrigo Massa (Agente FBI 2), Rosa Gloria Chagoyán (Lola la Trailera).

Jak sledovat Bez návodu online?

Film Bez návodu můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Bez návodu v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu