Reklama
Reklama

Pro sledování přejděte na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
69%

Bob Marley: One Love
online ke zhlédnutí

  • Hudební, Historický, Drama
  • 2024
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Bob Marley: One Love online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Bob Marley: One Love online nebo kde najít Bob Marley: One Love ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Powered by JustWatch

Bohužel nevíme o nabídce na sledování zdarma, můžete ale využít předplatné některé služby.

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama

Bob Marley: One Love

📅 Rok natočení: 2024
🎭 Žánr: Hudební, Historický, Drama
🎬 Délka: 104 minut
⭐ Hodnocení: 69% (590 hodnocení)

Na začátku filmu potkáváme titulního hrdinu v okamžiku, kdy už je jamajským národním hrdinou. Věčného idealistu a neúnavného propagátora rodného ostrova trápí všudypřítomné násilí, které rozdmýchávají dva hlavní znepřátelené politické tábory a na ně napojené zločinecké gangy. Marley trochu naivně sní o uspořádání obřího koncertu, který svede pod jedno pódium všechny dosavadní nepřátele a i s pomocí jeho hudby je přiměje zakopat válečnou sekyru. Než ten sen stačí realizovat, zaklepe násilí i na dveře jeho domu. Při útoku ozbrojeného gangu jsou vážně zraněni jeho manželka a manažer. To Bobovi sejme klapky z očí a uvědomí si, že Jamajka v danou chvíli není zemí, ve které by chtěl vychovávat své děti. Odstěhují se do Evropy, do Anglie, kde na dredatého kluka v typické pletené hučce nejsou dvakrát zvědaví. Jenže když je člověk geniální muzikant, prosadí se i v prostředí, které je schopné ho jen kvůli vzhledu strčit do vězení.

Bob Marley: One Love obsazení - Herci a tvůrci

Kingsley Ben-Adir

Kingsley Ben-Adir

Bob Marley
Lashana Lynch

Lashana Lynch

Rita Marley
James Norton

James Norton

Chris Blackwell
Tosin Cole

Tosin Cole

Tyrone Downie
Umi Myers

Umi Myers

Cindy Breakspeare
Anthony Welsh

Anthony Welsh

Don Taylor
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Bob Marley: One Love natočen?

Film Bob Marley: One Love byl natočený v roce 2024.

Jaká je délka filmu Bob Marley: One Love?

Film Bob Marley: One Love trvá 104 minut.

Kdo hraje ve filmu Bob Marley: One Love?

Ve filmu Bob Marley: One Love hrají Kingsley Ben-Adir (Bob Marley), Lashana Lynch (Rita Marley), James Norton (Chris Blackwell), Tosin Cole (Tyrone Downie), Umi Myers (Cindy Breakspeare), Anthony Welsh (Don Taylor), Nia Ashi (Teen Rita Marley), Aston Barrett Jr. (Family Man Barrett), Anna-Sharé Blake (Judy Mowatt), Gawaine 'J-Summa' Campbell (Antonio 'Gillie' Gilbert), Naomi Cowan (Marcia Griffiths), Alexx A-Game (Peter Tosh), Michael Gandolfini (Howard Bloom), Quan-Dajai Henriques (Teen Bob Marley), David Marvin Kerr Jr. (Junior Marvin), Hector Donald Lewis (Carly Barrett), Abijah Livingston (Bunny Livingston), Nadine Marshall (Cedella Malcolm), Sheldon Shepherd (Neville Garrick), Andrae Simpson (Donald Kinsey), Stefan Wade (Seeco Patterson), Brian Todd Boucher (Claudie Massop), Cornelius Grant (Bucky Marshall), Nolan Collignon (Young Bob Marley), Daniel Melville Jr. (Norval Marley), Sundra Oakley (Diane Jobson), Harry Burton (Doctor Mulberge), Nestor Aaron Absera (Australian Reporter), Tanner Paul (Jeff Walker), Sam Palladio (Joe Strummer), Cosmo Wellings (Mick Jagger), Yasmeen Scott (Bianca Jagger), Micheal Ward (The Shooter (uncredited)), Ivy Freeman-Attwood (Female News Reporter).

Jak sledovat Bob Marley: One Love online?

Film Bob Marley: One Love můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Apple TV, Google Play Movies a Rakuten Viki. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Bob Marley: One Love v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu