Reklama
Reklama

Pro sledování přejděte na web Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
65%

Fakjů pane učiteli 2
online zdarma ke zhlédnutí

  • Komedie
  • 2015
Voyo Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Fakjů pane učiteli 2 online zdarma

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Fakjů pane učiteli 2 online nebo kde najít Fakjů pane učiteli 2 ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Pořad Fakjů pane učiteli 2 můžete sledovat online zdarma na Voyo.cz díky využití akce Voyo na 7 dní zdarma. Získáte tak všechny epizody Fakjů pane učiteli 2 online, celé díly, pohodlně a legálně.

Sledovat online zdarma

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Voyo

Voyo

  • Přes 2 000 filmů a seriálů
  • Pořady o 7 dní dříve než v TV
  • Aplikace na mobil, tablet, TV
Sledovat online

7 dní zdarma, předplatné za 159 Kč

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Powered by JustWatch

Dostupnost v nabídce zdarma je potřeba ověřit přímo na stránkách poskytovatele.

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama

Fakjů pane učiteli 2

📅 Rok natočení: 2015
🎭 Žánr: Komedie
🎬 Délka: 115 minut
⭐ Hodnocení: 65% (913 hodnocení)

Zeki pověsil gaunerství na hřebík a rozhodl se pro dráhu učitele. Brzké vstávání, nevypočitatelní žáci a věčné opravování písemek ho ale postupně začínají štvát. Do toho si ještě ředitelka Gersteová usmyslí, že nejlepší způsob, jak zlepšit škole jméno, je navázání mezinárodního partnerství s thajským gymnáziem. Proto jsou Zeki a Lisi vysláni do Thajska, doprovázeni žáky z 10.B, kteří se po celou cestu snaží být ještě nesnesitelnější než dřív. V Thajsku poté propuká konkurenční boj s učitelem z tamního gymnázia, snobským Haukem, který chce ukončit Zekiho kariéru… (filmbaze.cz)

Fakjů pane učiteli 2 obsazení - Herci a tvůrci

Elyas M'Barek

Elyas M'Barek

Zeki Müller
Jella Haase

Jella Haase

Chantal Ackermann
Karoline Herfurth

Karoline Herfurth

Lisi Schnabelstedt
Katja Riemann

Katja Riemann

Gudrun Gerster
Volker Bruch

Volker Bruch

Hauke Wölki
Max von der Groeben

Max von der Groeben

Danger
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je opravdu registrace na Voyo zdarma?

Ano, registrace na Voyo je nezávazná a naprosto zdarma. Využít můžete totiž promo nabídky, kterou Voyo nabízí. Pro nově registrované účty máte 7 dní na zkoušku zdarma. Registrace je naprosto jednoduchá a lze ji kdykoliv zrušit. Shlédnutí pořadu Fakjů pane učiteli 2 tak máte úplně zdarma!

Jak zaregistrovat Voyo zdarma?

Registrace na Voyo je naprosto jednoduchá, stačí vyplnit váš e-mail a heslo. Dále bude potřeba zadat také údaje k vaší platební kartě pro případ, že budete chtít pokračovat ve využívání služby nad rámec 7 denní zkušební verze. Z vašeho účtu bude kvůli ověření strhnuta 1 Kč, která vám však bude po skončení zkušebního období vrácena.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na náš návod, jak vytvořit účet na Voyo zdarma.

Ve kterém roce byl film Fakjů pane učiteli 2 natočen?

Film Fakjů pane učiteli 2 byl natočený v roce 2015.

Jaká je délka filmu Fakjů pane učiteli 2?

Film Fakjů pane učiteli 2 trvá 115 minut.

Kdo hraje ve filmu Fakjů pane učiteli 2?

Ve filmu Fakjů pane učiteli 2 hrají Elyas M'Barek (Zeki Müller), Jella Haase (Chantal Ackermann), Karoline Herfurth (Lisi Schnabelstedt), Katja Riemann (Gudrun Gerster), Volker Bruch (Hauke Wölki), Max von der Groeben (Danger), Aram Arami (Burak), Lena Klenke (Laura), Lucas Reiber (Etienne), Gizem Emre (Zeynep), Johannes Nussbaum (Cedric), Runa Greiner (Meike), Zsá Zsá Inci Bürkle (Silke), Alwara Höfels (Caro Meyer), Uschi Glas (Ingrid Leimbach-Knorr), Bernd Stegemann (Mr. Gundlach), Farid Bang (Paco), Jana Pallaske (Charlie), Michael Maertens (Eckhard Badebrecht), Enissa Amani (Stewardess), Emma Voltmer (Naomi), Clara Heins (Jasmin), Sarah Fröhlich (Brillenschlange), Maximilian Waldmann (Noel), Niklas Nißl (Torben), Luise von Finckh (Charlotte), Jasmin Tabatabai (Erika), Omar Azaitar (Musti), Shirin David (Girl Tubing Station #1), Dagi Bee (Girl Tubing Station #2), Maxi Warwel (Mrs. Wagner), Christoph Schechinger (Airport Police Officer), Markus Böker (Etienne's Father), Linda Löbel (Mrs. Knauer), Maria Bachmann (Car Dealership Boss), Marcel Nowak (Beach School Teacher), K.M. Lo (Mr. Long), Supattra Eaim-Em (Thai Girl), Alisa Sanhoom (Female Passenger), Tanadol Meewongthum (Thai Employee), Patid Chaeng Chawi (Speckie Chan), Patcharee Daengsakan (Show Act Bar), Saichia Wongwirot (Museum Guard), Sasapin Siriwanij (Museum Guide), Porntiwan Ponoi (Masseuse), Rouven Blessing (Schiller Student (uncredited)), Matthew McGoldrick (Schiller Student (uncredited)), Eva Nürnberg (Student (uncredited)), Aratchaporn Sataed (Cleaning Woman (uncredited)), Aurelien Torikian (Student (uncredited)).

Jak sledovat Fakjů pane učiteli 2 online?

Film Fakjů pane učiteli 2 můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Voyo a Apple TV. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Fakjů pane učiteli 2 v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu