Reklama
Reklama

Vyzkoušejte streamovací službu Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
69%

Highlander
online ke zhlédnutí

  • Dobrodružný, Akční, Fantasy
  • 1986
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Highlander online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Highlander online nebo kde najít Highlander ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme nenašli žádnou nabídku pro sledování tohoto pořadu. :-(

Můžete ale vyzkoušet prozkoumat nabídku Voyo, kde najdete více než 2 000 titulů ke sledování online.

Pokračovat na Voyo

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama
Plakát Highlander
69%

Highlander

📅 Rok natočení: 1986
🎭 Žánr: Dobrodružný, Akční, Fantasy
🎬 Délka: 116 minut
⭐ Hodnocení: 69% (2 510 hodnocení)

Vynikající fantastický snímek o muži, jehož cesta vede přes staletí a souboji, který začal v roce 1536 na skotských pláních a skončil o čtyři sta padesát let později v New Yorku. Jeho hrdinou je Connor MacLeod, nyní obchodník se starožitnostmi, který se v prologu utká v podzemních garážích Madison Square Garden v souboji meči s neznámým mužem. Poté co muži usekne hlavu, přijme do sebe mocný proud energie, která unikla z mrtvého těla. I když se děj sám odehrává v současném New Yorku, osnovou příběhu jsou osudy skotského horala, narozeného počátkem šestnáctého století. Connor MacLeod totiž patří mezi nesmrtelné, mezi skupinu vyvolených, kteří procházejí staletími a bojují proti sobě navzájem a všichni společně proti démonickému Kurganovi, ztělesňujícímu veškeré zlo. Každý z nich v sobě má část energie potřebné ke zlomení kletby nesmrtelnosti. Té energie, která po setnutí hlavy přechází do těla vítěze a násobí tak jeho sílu.

Highlander obsazení - Herci a tvůrci

Christophe Lambert

Christophe Lambert

Connor 'The Highlander' MacLeod
Roxanne Hart

Roxanne Hart

Brenda J. Wyatt
Clancy Brown

Clancy Brown

Victor 'The Kurgan' Kruger
Sean Connery

Sean Connery

Juan Sanchez Villa-Lobos Ramirez
Beatie Edney

Beatie Edney

Heather MacLeod
Alan North

Alan North

Lieutenant Frank Moran
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Highlander natočen?

Film Highlander byl natočený v roce 1986.

Jaká je délka filmu Highlander?

Film Highlander trvá 116 minut.

Kdo hraje ve filmu Highlander?

Ve filmu Highlander hrají Christophe Lambert (Connor 'The Highlander' MacLeod), Roxanne Hart (Brenda J. Wyatt), Clancy Brown (Victor 'The Kurgan' Kruger), Sean Connery (Juan Sanchez Villa-Lobos Ramirez), Beatie Edney (Heather MacLeod), Alan North (Lieutenant Frank Moran), Jon Polito (Det. Walter Bedsoe), Sheila Gish (Rachel Ellenstein), Hugh Quarshie (Sunda Kastagir), Peter Diamond (Aman Fasil), Billy Hartman (Dugal MacLeod), James Cosmo (Angus MacLeod), Celia Imrie (Kate MacLeod), Christopher Malcolm (Kirk Matunas), Frank Dux (Old Man in Car), Ian Reddington (Bassett), Alistair Findlay (Chief Murdoch), Edward Wiley (Garfield), John Cassady (Kenny), Sion Tudor Owen (Hotchkiss), Damien Leake (Tony), Gordon Sterne (Dr Willis Kenderly), Ron Berglas (Archivist), Louis Guss (Newsvendor), Peter Banks (Priest), Ted Maynard (Newscaster), Waldo Roeg (German Soldier), Anthony Mannino (Boisterous Drunk), Helena Stevens (Old Woman in Car), Prince Howell (Drunk in Hotel), Anthony Fusco (Barman), Ian Tyler (Lab Technician), Corinne Russell (Candy), Buckley Norris (Derelict), Lisa Dalton (Miranda Rights Officer (uncredited)), Jim Brunzell (Himself (uncredited)), Ed Montalvo (Street Tough (uncredited)), Sam Douglas (NY Cop (uncredited)), James McKenna (Father Rainey), Michael Seitz (Michael PS Hayes (uncredited)), Terry Gordy (Terry Gordy (uncredited)), Dale Hey (Buddy Roberts (uncredited)), Sam Fatu (Tonga Kid (uncredited)), Harry Fielder (Hospital Guard (uncredited)), Morris Manson (Soldier (uncredited)).

Jak sledovat Highlander online?

Film Highlander můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Highlander v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu