Reklama
Pět nocí u Freddyho
Spustit přehrávání
Reklama

Pro sledování přejděte na web O2 TV.

Pokračovat na O2 TV
Zdroj: Youtube.com
77%

Pět nocí u Freddyho
online ke zhlédnutí

  • Horor, Mysteriózní
  • 2023
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Pět nocí u Freddyho online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Pět nocí u Freddyho online nebo kde najít Pět nocí u Freddyho ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Powered by JustWatch

Bohužel nevíme o nabídce na sledování zdarma, můžete ale využít předplatné některé služby.

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama

Pět nocí u Freddyho

📅 Rok natočení: 2023
🎭 Žánr: Horor, Mysteriózní
🎬 Délka: 110 minut
⭐ Hodnocení: 77% (3 406 hodnocení)

V kůži Mika byste určitě být nechtěli. Sám pečuje o desetiletou sestru Abby a dosud se nevyrovnal s neobjasněným zmizením dalšího sourozence před více než deseti lety. Čerstvě bez práce a s perspektivou, že přijde o Abbyino opatrovnictví, přijme práci nočního hlídače v uzavřené pizzerii Freddyho Fazbeara. Na první pohled se to může zdát jako pohodová a nenáročná práce, jenže Mike záhy zjistí, že Freddyho restaurace skrývá četná překvapení a že většina z nich není ani trochu příjemná. Nevysvětlitelné události, do nichž se Mike zaplétá čím dál víc, ho postupně zavedou situace, která připomíná tu nejděsivější noční můru, jakou si můžete představit. Zdánlivě nudná šichta se tak mění v boj o život, ve kterém soupeř nehraje ani trochu podle pravidel.

Pět nocí u Freddyho obsazení - Herci a tvůrci

Josh Hutcherson

Josh Hutcherson

Mike
Piper Rubio

Piper Rubio

Abby
Elizabeth Lail

Elizabeth Lail

Vanessa
Matthew Lillard

Matthew Lillard

Steve Raglan
Mary Stuart Masterson

Mary Stuart Masterson

Aunt Jane
Kat Conner Sterling

Kat Conner Sterling

Max
Voyo - 2000 filmů a seriálů
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Pět nocí u Freddyho natočen?

Film Pět nocí u Freddyho byl natočený v roce 2023.

Jaká je délka filmu Pět nocí u Freddyho?

Film Pět nocí u Freddyho trvá 110 minut.

Kdo hraje ve filmu Pět nocí u Freddyho?

Ve filmu Pět nocí u Freddyho hrají Josh Hutcherson (Mike), Piper Rubio (Abby), Elizabeth Lail (Vanessa), Matthew Lillard (Steve Raglan), Mary Stuart Masterson (Aunt Jane), Kat Conner Sterling (Max), David Lind (Jeff), Christian Stokes (Hank), Joseph Poliquin (Carl), Grant Feely (Ghost Kid (Blonde Boy)), Asher Colton Spence (Ghost Kid (With Hook)), David Huston Doty (Ghost Kid (With Bunny Ears)), Liam Hendrix (Ghost Kid (With Hat)), Jophielle Love (Ghost Kid (Blue-Eyed Girl)), Tadasay Young (Dr. Lillian), Michael P. Sullivan (Doug), Wyatt Parker (Young Mike), Lucas Grant (Garrett), Jessica Blackmore (Mike's Mom), Garrett Hines (Mike's Dad), Ryan Reinike (Freddy's Security Guard), Theodus Crane (Jeremiah), Julia Belanova (Cindy), Lisa Mackel Smith (Ice Cream Lady), Xander Mateo (Afraid Young Boy), Matthew Patrick (Sparky's Diner Waiter), Bailey Winston (Kim), Gralen Bryant Banks (Pharmacist), Cory Kenshin (Cabbie), Victoria Patenaude (Social Worker).

Jak sledovat Pět nocí u Freddyho online?

Film Pět nocí u Freddyho můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je O2 TV, Apple TV a Google Play Movies. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Pět nocí u Freddyho v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama