Reklama
Reklama

Vyzkoušejte streamovací službu Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
46%

Pobuda
online ke zhlédnutí

  • Komedie
  • 2005
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Pobuda online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Pobuda online nebo kde najít Pobuda ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme nenašli žádnou nabídku pro sledování tohoto pořadu. :-(

Můžete ale vyzkoušet prozkoumat nabídku Voyo, kde najdete více než 2 000 titulů ke sledování online.

Pokračovat na Voyo

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama
Plakát Pobuda
46%

Pobuda

📅 Rok natočení: 2005
🎭 Žánr: Komedie
🎬 Délka: 104 minut
⭐ Hodnocení: 46% (85 hodnocení)

Možná by se Christian Lespinglet chvíli rozmýšlel, než by skočil pro topícího se muže do plavebního kanálu, poblíže svého bydliště v Aix-en-Provence, když by jen tušil, jaké to bude mít následky. Muž, ze kterého se vyklube místní bezdomovec, tedy pobuda, se samozřejmostí sobě vlastní přijme nejen Christianovo pohostinství, ale považuje za samozřejmost, že se o něj budou Christian a jeho žena starat, než se zotaví. Zadlužený majitel galerie, který bydlí ve vkusně uhlazeném bytě, jen s hrůzou zjišťuje, že se mu v bytě usadilo blonďaté, mohutné monstrum, které hlasité projevy své tělesnosti považuje za přirozené, stejně jako komandování Christiana a jeho ženy Yseult. Ale to není zdaleka všechno. Boudu, ten obtloustlý primitiv, dokáže okouzlit nejen Christianovu manželku, ale dokonce i jeho milenku. Film je remakem komedie Jeana Renoira z roku 1932 v hlavní roli s Michelem Simonem.

Pobuda obsazení - Herci a tvůrci

Gérard Depardieu

Gérard Depardieu

Boudu
Catherine Frot

Catherine Frot

Yseult Lespinglet
Gérard Jugnot

Gérard Jugnot

Christian Lespinglet
Constance Dollé

Constance Dollé

Coralie
Jean-Paul Rouve

Jean-Paul Rouve

Hubert
Serge Riaboukine

Serge Riaboukine

Géronimo
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Pobuda natočen?

Film Pobuda byl natočený v roce 2005.

Jaká je délka filmu Pobuda?

Film Pobuda trvá 104 minut.

Kdo hraje ve filmu Pobuda?

Ve filmu Pobuda hrají Gérard Depardieu (Boudu), Catherine Frot (Yseult Lespinglet), Gérard Jugnot (Christian Lespinglet), Constance Dollé (Coralie), Jean-Paul Rouve (Hubert), Serge Riaboukine (Géronimo), Hubert Saint-Macary (Bob), Bonnafet Tarbouriech (Perez), Dominique Ratonnat (le médecin), Jean-Pierre Foucault (Himself), Frédéric Restagno (Le premier pompier), Marc Pistolesi (Le second pompier), Agnès Regolo (La mère de Coralie), Didier Lafaye (Le père de Coralie), Philippe du Janerand (L'amateur à la galerie d'art), Christiane Conil (La cliente du marché), Gérard Dubouche (Le poissonnier), Fabien Aïssa Busetta (Un visiteur de la galerie d'art), Mohamed Metina (Le vendeur du minimarket), Paul Fructus (Le forain du stand de tir), Richard Guedj (Le père du gosse à la fête foraine), Vincent Audat (L'employé de la fourrière), Gérard Tisserand (Le marinier), Luc Palun (Le fromager), Pierre Haudebourg (Un visiteur de la galerie d'art), Véronique Balme (La serveuse du restaurant).

Jak sledovat Pobuda online?

Film Pobuda můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Pobuda v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu