Reklama
Reklama

Pro sledování přejděte na web Netflix.

Pokračovat na Netflix
Zdroj: Youtube.com
64%

Princ Mamánek
online ke zhlédnutí

  • Rodinný, Fantasy
  • 2022
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Princ Mamánek online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Princ Mamánek online nebo kde najít Princ Mamánek ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Powered by JustWatch

Bohužel nevíme o nabídce na sledování zdarma, můžete ale využít předplatné některé služby.

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama

Princ Mamánek

📅 Rok natočení: 2022
🎭 Žánr: Rodinný, Fantasy
🎬 Délka: 101 minut
⭐ Hodnocení: 64% (5 hodnocení)

Princ Ludvík Otomar Karel XII. zrozený Vznešený je velmi spjatý se svou milující maminkou, královnou Ludmilou. Jenže Ludvík je princ už poněkud přerostlý, je mu 39 let. Bojí se skoro všeho, do ženění se nežene a většinu života se poflakuje po přepychovém zámku a přilehlých oborách. Moudrý král Radomil mu proto připraví nečekaný dárek – princ se jednoho rána probudí v lese v obyčejných šatech a v doprovodu drsného rytíře Hudrovala se má vydat do světa, aby poznal, co je život a snad konečně dospěl. Na velké dobrodružné cestě ho čekají věci, o kterých zatím jen četl v knihách. Potká mocného čaroděje, zlé čarodějnice, ducha i samotnou paní Smrt... a možná najde i lásku svého života. Co na to všechno řekne maminka? A bude spokojený otec král?

Princ Mamánek obsazení - Herci a tvůrci

Jan Budař

Jan Budař

Ludvík Otomar Karel XII. zrozený "Vznešený"
Jana Nagyová Pulm

Jana Nagyová Pulm

královna Ludmila / paní Smrt
Martin Huba

Martin Huba

král Radomil
Bolek Polívka

Bolek Polívka

Gustav Hrouda
Ondřej Vetchý

Ondřej Vetchý

Leonardo Hudroval z Dětenic
Vladimír Javorský

Vladimír Javorský

Bořivoj Vávra
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Princ Mamánek natočen?

Film Princ Mamánek byl natočený v roce 2022.

Jaká je délka filmu Princ Mamánek?

Film Princ Mamánek trvá 101 minut.

Kdo hraje ve filmu Princ Mamánek?

Ve filmu Princ Mamánek hrají Jan Budař (Ludvík Otomar Karel XII. zrozený "Vznešený"), Jana Nagyová Pulm (královna Ludmila / paní Smrt), Martin Huba (král Radomil), Bolek Polívka (Gustav Hrouda), Ondřej Vetchý (Leonardo Hudroval z Dětenic), Vladimír Javorský (Bořivoj Vávra), Veronika Khek Kubařová (Běta), Veronika Daušová (Hvizdule), Kateřina Antošová (Gizelda), Adam Halaš (Felix), Jan Ševeček (Arnošt), Martin Hub (Mojmír Kližka), Borek Belfín (černý rytíř), Jan Rak (Vladimír), Jakub Stehlík (Ondřej), Petr Skočdopole (Petr), René Krupanský (Loutkovodič), Radek Beran (Loutkovodič), Petr Martinák (Hlas čaroděje Dádruduba (voice)), Martin Antoš (Hluchý žebrák), Petr Kratochvíl (Lumír Jedlík), Jan Konopásek (Žejdlík), Josef Fojt (Josef Smíšek), Lenka Nedvědilová (paní Smrt ve snu), Miroslav Etzler (loupežník Babliš), Petr Lněnička (loupežník Jelítko), Patricie Pagáčová (Zlatovláska), Michaela Tomešová (Růženka), Simona Stašová (hlas Paní Smrti (voice)).

Jak sledovat Princ Mamánek online?

Film Princ Mamánek můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Netflix, O2 TV, Apple TV a Google Play Movies. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Princ Mamánek v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu