Reklama
Reklama

Pro sledování přejděte na web Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
71%

Vyjednavač
online zdarma ke zhlédnutí

  • Akční, Krimi, Drama, Thriller
  • 1998
Voyo Sledovat online

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Vyjednavač online zdarma

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Vyjednavač online nebo kde najít Vyjednavač ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Pořad Vyjednavač můžete sledovat online zdarma na Voyo.cz díky využití akce Voyo na 7 dní zdarma. Získáte tak všechny epizody Vyjednavač online, celé díly, pohodlně a legálně.

Sledovat online zdarma

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Voyo

Voyo

  • Přes 2 000 filmů a seriálů
  • Pořady o 7 dní dříve než v TV
  • Aplikace na mobil, tablet, TV
Sledovat online

7 dní zdarma, předplatné za 159 Kč

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

HBO Max

HBO Max

  • Exkluzivní obsah
  • Obsah pro děti v češtině
  • Aplikace na mobil, tablet, TV
Sledovat online

Předplatné od 132,50 Kč / měsíc nebo 199 Kč / měsíc

TIP: Ušetřete 798 Kč na ročním předplatném

Powered by JustWatch

Dostupnost v nabídce zdarma je potřeba ověřit přímo na stránkách poskytovatele.

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama

Vyjednavač

📅 Rok natočení: 1998
🎭 Žánr: Akční, Krimi, Drama, Thriller
🎬 Délka: 140 minut
⭐ Hodnocení: 71% (1 976 hodnocení)

Policejní vyjednavač Danny Roman patří k tomu nejlepšímu co může chicagská policie postavit do každodenní hry o životy rukojmích. Skutečné drama však začíná ve chvíli kdy je jeho parťák zavražděn a nalezené důkazy ukazují přímo na Romana. Ve snaze očistit svoje jméno a odhalit skutečného pachatele zpronevěry policejního fondu, která stála jeho přítele život, dá Roman v sázku vše, včetně svého života a pustí se do hry, kterou tak dobře zná, tentokrát ovšem bude stát na té „špatné“ straně. Jeho protivníky ve válce nervů, ve které není zdaleka všechno takové jaké se zpočátku zdá být, budou jeho bývalí kolegové a přátelé a jeho jediným spojencem nezaujaté vyjednavačské eso číslo dva – Chris Sabian. Čas běží a speciální jednotka se připravuje na útok...

Vyjednavač obsazení - Herci a tvůrci

Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

Lt. Danny Roman
Kevin Spacey

Kevin Spacey

Lt. Chris Sabian
David Morse

David Morse

Cdr. Adam Beck
Ron Rifkin

Ron Rifkin

Cdr. Grant Frost
John Spencer

John Spencer

Chief Al Travis
J.T. Walsh

J.T. Walsh

Insp. Terence Niebaum
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je opravdu registrace na Voyo zdarma?

Ano, registrace na Voyo je nezávazná a naprosto zdarma. Využít můžete totiž promo nabídky, kterou Voyo nabízí. Pro nově registrované účty máte 7 dní na zkoušku zdarma. Registrace je naprosto jednoduchá a lze ji kdykoliv zrušit. Shlédnutí pořadu Vyjednavač tak máte úplně zdarma!

Jak zaregistrovat Voyo zdarma?

Registrace na Voyo je naprosto jednoduchá, stačí vyplnit váš e-mail a heslo. Dále bude potřeba zadat také údaje k vaší platební kartě pro případ, že budete chtít pokračovat ve využívání služby nad rámec 7 denní zkušební verze. Z vašeho účtu bude kvůli ověření strhnuta 1 Kč, která vám však bude po skončení zkušebního období vrácena.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na náš návod, jak vytvořit účet na Voyo zdarma.

Ve kterém roce byl film Vyjednavač natočen?

Film Vyjednavač byl natočený v roce 1998.

Jaká je délka filmu Vyjednavač?

Film Vyjednavač trvá 140 minut.

Kdo hraje ve filmu Vyjednavač?

Ve filmu Vyjednavač hrají Samuel L. Jackson (Lt. Danny Roman), Kevin Spacey (Lt. Chris Sabian), David Morse (Cdr. Adam Beck), Ron Rifkin (Cdr. Grant Frost), John Spencer (Chief Al Travis), J.T. Walsh (Insp. Terence Niebaum), Siobhan Fallon Hogan (Maggie), Paul Giamatti (Rudy), Regina Taylor (Karen Roman), Bruce Beatty (Markus), Michael Cudlitz (Palermo), Carlos Gómez (Eagle), Tim Kelleher (Argento), Dean Norris (Scott), Nestor Serrano (Hellman), Doug Spinuzza (Tonray), Leonard L. Thomas (Allen), Stephen Lee (Farley), Lily Gibson (Omar's Daughter), Lauri Johnson (Chief's Wife), Sabi Dorr (Bartender), Gene Wolande (Morewitz), Rhonda Dotson (Linda Roenick), John Lordan (Linda's Attorney), Jack Shearer (D.A. Young), Donna Ponterotto (Secretary), Michael Shamus Wiles (Taylor), Mik Scriba (Bell), Joey Perillo (Tech #1), Mary Page Keller (Lisa Sabian), Kelsey Mulrooney (Stacy Sabian), Brad Blaisdell (FBI Agent Grey), Bruce Wright (FBI Agent Moran), Robert David Hall (Cale Wangro), Bernard Hocke (Sniper), Tony Mockus Jr. (Agent), Rick Scarry (Reporter), McNally Sagal (Reporter), Mary Major (Reporter), Edwina Moore (Reporter), James Blackburn (Camera Man (uncredited)), Tom Bower (Omar (uncredited)), David Michael Fordham (FBI SWAT Officer (uncredited)), Paul Guilfoyle (Nathan Roenick (uncredited)), Jack Rooney (Fire Department Lieutenant (uncredited)), Rick Touhy (Cop (uncredited)), Spitfire Brown (Cop (uncredited)), Maureen Mendoza (FBI Agent (uncredited)).

Jak sledovat Vyjednavač online?

Film Vyjednavač můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Voyo a HBO Max. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Vyjednavač v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu