Reklama
Reklama

Vyzkoušejte streamovací službu Voyo.

Přes 2 000 filmů a seriálů, Pořady o 7 dní dříve než v TV, Aplikace na mobil, tablet, TV

TIP: Získejte Voyo na 7 dní zdarma, návod na registraci zde.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
61%

Záložní plán
online ke zhlédnutí

  • Komedie, Romantický
  • 2010
Získat na Blu-Ray / DVD

Kde sledovat film Záložní plán online

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Záložní plán online nebo kde najít Záložní plán ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme nenašli žádnou nabídku pro sledování tohoto pořadu. :-(

Můžete ale vyzkoušet prozkoumat nabídku Voyo, kde najdete více než 2 000 titulů ke sledování online.

Pokračovat na Voyo

Voyo

7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo nezávazně na 7 dní zdarma

2 000+ titulů

Více než 2 000 filmů a seriálů, živé vysílání TV Nova a Nova Sport

Sledujte kdekoliv

Spustíte přes web nebo aplikaci na mobil, tablet i chytrou TV

Registrace na Voyo zdarma
Reklama
Plakát Záložní plán
61%

Záložní plán

📅 Rok natočení: 2010
🎭 Žánr: Komedie, Romantický
🎬 Délka: 106 minut
⭐ Hodnocení: 61% (1 350 hodnocení)

Zoe (Jennifer Lopez) má za sebou spoustu let partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání už trvá příliš dlouho, rozhodne se stát matkou na vlastní pěst a domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Téhož dne ale potká Stana (Alex O'Loughlin) – muže, který na ni působí velice nadějným dojmem. Ve snaze nezaplašit rozvíjející se vztah a ukrýt počínající známky těhotenství se tak Zoe dostává do divokého víru chyb a rozporuplných náznaků, z nichž je Stan naprosto zmatený. Když mu Zoe s váháním prozradí, proč se chová tak nepředvídatelně, Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Skutečný těhotenský test ale přichází až poté, co si oba uvědomí, že jeden druhého vlastně vůbec neznají a jejich vztah je naplněný pouze rozbouřenými hormony a přípravami na rodičovství. Jak se devítiměsíční ultimátum blíží ke konci, oba začínají pociťovat jisté pochybnosti, zda by spolu opravdu měli setrvat.

Záložní plán obsazení - Herci a tvůrci

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Zoe
Alex O'Loughlin

Alex O'Loughlin

Stan
Michaela Watkins

Michaela Watkins

Mona
Eric Christian Olsen

Eric Christian Olsen

Clive
Anthony Anderson

Anthony Anderson

Playground Dad
Noureen DeWulf

Noureen DeWulf

Daphne
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Záložní plán natočen?

Film Záložní plán byl natočený v roce 2010.

Jaká je délka filmu Záložní plán?

Film Záložní plán trvá 106 minut.

Kdo hraje ve filmu Záložní plán?

Ve filmu Záložní plán hrají Jennifer Lopez (Zoe), Alex O'Loughlin (Stan), Michaela Watkins (Mona), Eric Christian Olsen (Clive), Anthony Anderson (Playground Dad), Noureen DeWulf (Daphne), Melissa McCarthyová (Carol), Tom Bosley (Arthur), Maribeth Monroe (Lori), Danneel Ackles (Olivia), Robert Klein (Scott Harris), Linda Lavin (Nana), Carlease Burke (Tabitha), Amy Block (Sara), Jennifer Elise Cox (Baby Store Sales Clerk), Adam Rose (Louis), Cesar Millan (Cesar Millan), Peggy Miley (Shirley), Sadie May Beebe (Dakota), Logan Lauriston (Mack), Chalo González (Band Leader), Art Frankel (Not Me Man), Anslem King (Cab Driver), Elisabeth Abbott (Pregnant Woman #1), Lili Mirojnick (Pregnant Woman #2), Donna Ponterotto (Woman in Gym), Manos Gavras (Mario), Riley B. Smith (Mona's Kid (2 yrs)), Samantha Hall (Mona's Kid (4 yrs)), Jared Gilmore (Mona's Kid (6 yrs)), Rowan Blanchard (Mona's Kid (7 yrs)), Dita de Leon (Single Mother (uncredited)), Wes Whitehead (Cheese Customer).

Jak sledovat Záložní plán online?

Film Záložní plán můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Záložní plán v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu