Trailer, zdroj: Youtube.com
44%

Afričtí kung-fu nacisté

  • Komedie, Akční, Horor
  • 2019

Kde sledovat film Afričtí kung-fu nacisté online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Afričtí kung-fu nacisté online nebo kde najít Afričtí kung-fu nacisté ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Powered by JustWatch

Plakát Afričtí kung-fu nacisté
44%

Afričtí kung-fu nacisté

(African Kung-Fu Nazis)

📅 Rok natočení: 2019
🌎 Země původu: Spojené státy americké
🎭 Žánr: Komedie, Akční, Horor
🎬 Délka: 84 minut
⭐ Hodnocení: 44% (22 hodnocení)

Příběh vypráví o Adolfu Hitlerovi, který ve svém bunkru na konci prohrané války nespáchal sebevraždu jak je známo, ale místo toho uprchl ve své ponorce na africký kontinent. Spolu se svou novou pravou rukou, nechvalně známým japonským vojenským vůdcem Hideki Tojem a Göringem, plánuje znovu dobýt svět – počínaje africkou Ghanou. S pomocí svých věrných Hitler zničí africkou kung fu školu a zabije jejího vůdce. Přeživší žák kung fu školy Addae, který truchlí pro svého pána, se rozhodne pomstít účastí na Hitlerově turnaji bojových umění.

Obsazení filmu nebo pořadu Afričtí kung-fu nacisté - Herci a tvůrci

Elisha Okeyere

Addae

Sebastian Stein

Adolf Hitler, American fighter

Marsuel Hoppe

Horse-Man Göring

Yoshito Akimoto

Hideki Tojo

Nkechi Chinedu

Eva Braun-Gebrannt

Andrews Ntul Mensah

Shadow Snake Master

Walker Bentil Boateng

Akante

Clement Clinton Lovi Modey

Abeeku

Boamah Daniel

Joyce Affirim

Ada

Samuel Asante

Kawacha

Acheampong Karikari David

Ghanarian

Mohammed Abdulai

Ghanarian

Mark Osei Mensah

Ghan-Arian leader

Amanda Nana Achiaa

Female fighter

Kwaku Addo

Mongolian fighter

Steven Yaw Mawunyo

Master Akpeteshi

Blinks

Master 3-Finger Joe

Mariam Adadzi

Priestess

Frank Atta Boateng

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Afričtí kung-fu nacisté natočen?

Film Afričtí kung-fu nacisté byl natočený v roce 2019.

Jaká je délka filmu Afričtí kung-fu nacisté?

Film Afričtí kung-fu nacisté trvá 84 minut.

Kdo hraje ve filmu Afričtí kung-fu nacisté?

Ve filmu Afričtí kung-fu nacisté hrají Elisha Okeyere (Addae), Sebastian Stein (Adolf Hitler, American fighter), Marsuel Hoppe (Horse-Man Göring), Yoshito Akimoto (Hideki Tojo), Nkechi Chinedu (Eva Braun-Gebrannt), Andrews Ntul Mensah (Shadow Snake Master), Walker Bentil Boateng (Akante), Clement Clinton Lovi Modey (Abeeku), Boamah Daniel (), Joyce Affirim (Ada), Samuel Asante (Kawacha), Acheampong Karikari David (Ghanarian), Mohammed Abdulai (Ghanarian), Mark Osei Mensah (Ghan-Arian leader), Amanda Nana Achiaa (Female fighter), Kwaku Addo (Mongolian fighter), Steven Yaw Mawunyo (Master Akpeteshi), Blinks (Master 3-Finger Joe), Mariam Adadzi (Priestess), Frank Atta Boateng (), Asantewaa Benedicta ().

Jak sledovat Afričtí kung-fu nacisté online?

Film Afričtí kung-fu nacisté můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Apple TV. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Afričtí kung-fu nacisté v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu