80%

Hejno vran

  • Dokumentární
  • 2010
Reklama

Kde sledovat film Hejno vran online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Hejno vran online nebo kde najít Hejno vran ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Hejno vran online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Plakát Hejno vran
80%

Hejno vran

(A Murder of Crows)

📅 Rok natočení: 2010
🌎 Země původu: Spojené státy americké
🎭 Žánr: Dokumentární
🎬 Délka: 52 minut
⭐ Hodnocení: 80% (1 hodnocení)

Hejno vran je nový vzrušující dokument natočený HD kvalitě o inteligenci krkavcovitých ptáků, který navždy změní způsob, jakým na tyto běžné černé ptáky pohlížíte. Prostřednictvím poutavých záběrů a exkluzivnímu přístupu k převratnému vědeckému výzkumu v různých koutech světa vám umožní blíže se seznámit a porozumět jedněm z nejpronásledovanějších a nejméně pochopených druhů planety - krkavcovitým.

Obsazení filmu nebo pořadu Hejno vran - Herci a tvůrci

Nora Young

self (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Hejno vran natočen?

Film Hejno vran byl natočený v roce 2010.

Jaká je délka filmu Hejno vran?

Film Hejno vran trvá 52 minut.

Kdo hraje ve filmu Hejno vran?

Ve filmu Hejno vran hrají Nora Young (self (voice)).

Jak sledovat Hejno vran online?

Film Hejno vran můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Hejno vran v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu