100%

Leove noci

  • Komedie
  • 1976
Reklama

Kde sledovat film Leove noci online?

Přehled níže uvádí, u kterých oficiálních online služeb je možné Leove noci sledovat. Dostupnost a podmínky jednotlivých služeb se mohou měnit.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Leove noci online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Leove noci

(Leove noci)

📅 Rok natočení: 1976
🌎 Země původu: Československo
🎭 Žánr: Komedie
⭐ Hodnocení: 100% (1 hodnocení)

Televízna komédia o šoférovi mestskej hromadnej dopravy v Bratislave.

Obsazení filmu nebo pořadu Leove noci - Herci a tvůrci

Viera Radványiová

Slavomír Záhradník

Ján Klimo

František Desset

Anton Korenči

Vladimír Minarovič

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Leove noci natočen?

Film Leove noci byl natočený v roce 1976.

Jaká je délka filmu Leove noci?

Film Leove noci trvá 0 minut.

Kdo hraje ve filmu Leove noci?

Ve filmu Leove noci hrají Viera Radványiová (), Slavomír Záhradník (), Ján Klimo (), František Desset (), Anton Korenči (), Vladimír Minarovič ().

Jak sledovat Leove noci online?

Film Leove noci můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Leove noci v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu