Trailer, zdroj: Youtube.com
62%

Lucky Luke na Divokém západě

  • Western, Komedie, Dobrodružný, Animovaný
  • 2007

Kde sledovat film Lucky Luke na Divokém západě online?

Přehled níže uvádí, u kterých oficiálních online služeb je možné Lucky Luke na Divokém západě sledovat. Dostupnost a podmínky jednotlivých služeb se mohou měnit.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Lucky Luke na Divokém západě online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Lucky Luke na Divokém západě

(Tous à l'ouest : Une aventure de Lucky Luke)

📅 Rok natočení: 2007
🌎 Země původu: Francie
🎭 Žánr: Western, Komedie, Dobrodružný, Animovaný
🎬 Délka: 90 minut
⭐ Hodnocení: 62% (109 hodnocení)

Jeden z nejslavnějších hrdinů Divokého západu Lucky Luke je tu! Legendární kovboj přichází, aby se utkal s rodinným klanem zlotřilých bratrů Daltonů a bránil čest a právo. Lucky Luke a jeho dobrodružství vás skvěle pobaví!

Obsazení filmu nebo pořadu Lucky Luke na Divokém západě - Herci a tvůrci

Lambert Wilson

Lucky Luke (voice)

Clovis Cornillac

Joe Dalton (voice)

François Morel

Rantanplan (voice)

Bernard Alane

Averell Dalton (voice)

Edgar Givry

Crook (voice)

Titoff

Monsieur Pierre (voice)

Jean Piat

Spike Goodfellow (voice)

Eric Métayer

Piotr / Tang (voice)

Dee Dee Bridgewater

Molly (voice)

Adrien Antoine

Jolly Jumper (voice)

Marie Vincent

Louise de Paname (voice)

Dorothée Pousséo

Miss Littletown (voice)

François Siener

Ugly Barrow (voice)

Michael Lonsdale

Bartleby (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Lucky Luke na Divokém západě natočen?

Film Lucky Luke na Divokém západě byl natočený v roce 2007.

Jaká je délka filmu Lucky Luke na Divokém západě?

Film Lucky Luke na Divokém západě trvá 90 minut.

Kdo hraje ve filmu Lucky Luke na Divokém západě?

Ve filmu Lucky Luke na Divokém západě hrají Lambert Wilson (Lucky Luke (voice)), Clovis Cornillac (Joe Dalton (voice)), François Morel (Rantanplan (voice)), Bernard Alane (Averell Dalton (voice)), Edgar Givry (Crook (voice)), Titoff (Monsieur Pierre (voice)), Jean Piat (Spike Goodfellow (voice)), Eric Métayer (Piotr / Tang (voice)), Dee Dee Bridgewater (Molly (voice)), Adrien Antoine (Jolly Jumper (voice)), Marie Vincent (Louise de Paname (voice)), Dorothée Pousséo (Miss Littletown (voice)), François Siener (Ugly Barrow (voice)), Michael Lonsdale (Bartleby (voice)).

Jak sledovat Lucky Luke na Divokém západě online?

Film Lucky Luke na Divokém západě můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Lucky Luke na Divokém západě v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu