90%

Píseň drožkáře

  • Drama
  • 1937
Reklama

Kde sledovat film Píseň drožkáře online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Píseň drožkáře online nebo kde najít Píseň drožkáře ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Píseň drožkáře online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Plakát Píseň drožkáře
90%

Píseň drožkáře

(Liebe im Dreivierteltakt)

📅 Rok natočení: 1937
🌎 Země původu: Československo , Rakousko
🎭 Žánr: Drama
🎬 Délka: 93 minut
⭐ Hodnocení: 90% (1 hodnocení)

Obsazení filmu nebo pořadu Píseň drožkáře - Herci a tvůrci

Leo Slezak

Leopold Weinzierl

Annie Rosar

Resi

Lizzi Holzschuh

Franzi

Hans Holt

Erich von Lobmeyer

Hans Götz

Ferdl

Rudolf Carl

Stierböck

Ida Rossi

Frau Hofrat von Lobmeyer

Viktor Socha

Josef Dekoj

Baker

Josef Kobík

Josef Dobeš

Emil Dlesk

Jiří Hron

Antonín Jirsa

Filip Balek-Brodský

F. X. Mlejnek

Vladimír Smíchovský

František Malý

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Píseň drožkáře natočen?

Film Píseň drožkáře byl natočený v roce 1937.

Jaká je délka filmu Píseň drožkáře?

Film Píseň drožkáře trvá 93 minut.

Kdo hraje ve filmu Píseň drožkáře?

Ve filmu Píseň drožkáře hrají Leo Slezak (Leopold Weinzierl), Annie Rosar (Resi), Lizzi Holzschuh (Franzi), Hans Holt (Erich von Lobmeyer), Hans Götz (Ferdl), Rudolf Carl (Stierböck), Ida Rossi (Frau Hofrat von Lobmeyer), Viktor Socha (), Josef Dekoj (Baker), Josef Kobík (), Josef Dobeš (), Emil Dlesk (), Jiří Hron (), Antonín Jirsa (), Filip Balek-Brodský (), F. X. Mlejnek (), Vladimír Smíchovský (), František Malý ().

Jak sledovat Píseň drožkáře online?

Film Píseň drožkáře můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Píseň drožkáře v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu