100%

Popletená planeta

  • Animovaný
  • 1964
Reklama

Kde sledovat film Popletená planeta online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Popletená planeta online nebo kde najít Popletená planeta ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Popletená planeta online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Popletená planeta

(Popletená planeta)

📅 Rok natočení: 1964
🌎 Země původu: Československo
🎭 Žánr: Animovaný
🎬 Délka: 17 minut
⭐ Hodnocení: 100% (1 hodnocení)

Nedbalý žák Ludvík nedává pozor při vyučování matematiky. Jeho zvědavost ho přivede do nitra rakety připraveně ke startu a raketa vinou jeho neopatrnosti startuje do vesmíru. Přistane na neznámé planetě, kde je všechno, v přírodě i v lidských výtvorech, popleteno jako v Kocourkově. Také rakety planeťanů vypadají podle toho. Žák Ludvík jako pozemský „odborník“ je přinucen, aby svým početním uměním pomohl sestrojit raketu úspěšnou.

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Popletená planeta natočen?

Film Popletená planeta byl natočený v roce 1964.

Jaká je délka filmu Popletená planeta?

Film Popletená planeta trvá 17 minut.

Kdo hraje ve filmu Popletená planeta?

Ve filmu Popletená planeta hrají .

Jak sledovat Popletená planeta online?

Film Popletená planeta můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Popletená planeta v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu