100%

Příliš mnoho stromečků

  • Komedie
  • 1978
Reklama

Kde sledovat film Příliš mnoho stromečků online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Příliš mnoho stromečků online nebo kde najít Příliš mnoho stromečků ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Příliš mnoho stromečků online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Příliš mnoho stromečků

(Příliš mnoho stromečků)

📅 Rok natočení: 1978
🌎 Země původu: Československo
🎭 Žánr: Komedie
🎬 Délka: 34 minut
⭐ Hodnocení: 100% (1 hodnocení)

O čtyřech přátelích, jejichž společná oslava Štědrého dne nevyjde zcela podle plánu... Na rekreaci se spolu seznámí dva milenecké páry středního věku: Pepa s Marií a Arnošt s Janou. Protože si padnou do oka, domluví se, že společně stráví Vánoce v Pepově motorestu. Na Štědrý den Arnošt a Jana k Pepovi skutečně dorazí, ovšem přivedou s sebou neplánovaně i Janinu rozvedenou tetu, jejíž nezvladatelný bernardýn během večera způsobí v podniku řadu potíží. Nepříjemnostem však není ještě konec. Záhy totiž přichází další Pepův host – hajný, což je shodou náhod tetin exmanžel…

Obsazení filmu nebo pořadu Příliš mnoho stromečků - Herci a tvůrci

Zuzana Fišárková

Jiřina Jelenská

Jiřina Froňková

Nataša Baženová

Lída Slaná

Karel Vochoč

Alois Müller

Přemysl Matoušek

Otakar Janda

Kazimierz Siedlaczek

Jan Odl

Arnošt Borovec

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Příliš mnoho stromečků natočen?

Film Příliš mnoho stromečků byl natočený v roce 1978.

Jaká je délka filmu Příliš mnoho stromečků?

Film Příliš mnoho stromečků trvá 34 minut.

Kdo hraje ve filmu Příliš mnoho stromečků?

Ve filmu Příliš mnoho stromečků hrají Zuzana Fišárková (), Jiřina Jelenská (), Jiřina Froňková (), Nataša Baženová (), Lída Slaná (), Karel Vochoč (), Alois Müller (), Přemysl Matoušek (), Otakar Janda (), Kazimierz Siedlaczek (), Jan Odl (), Arnošt Borovec ().

Jak sledovat Příliš mnoho stromečků online?

Film Příliš mnoho stromečků můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Příliš mnoho stromečků v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu