Trailer, zdroj: Youtube.com
50%

Singing Fool

  • Drama, Hudební
  • 1928

Kde sledovat film Singing Fool online?

Přehled níže uvádí, u kterých oficiálních online služeb je možné Singing Fool sledovat. Dostupnost a podmínky jednotlivých služeb se mohou měnit.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Singing Fool online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Singing Fool

(The Singing Fool)

📅 Rok natočení: 1928
🌎 Země původu: Spojené státy americké
🎭 Žánr: Drama, Hudební
🎬 Délka: 102 minut
⭐ Hodnocení: 50% (7 hodnocení)

Obsazení filmu nebo pořadu Singing Fool - Herci a tvůrci

Al Jolson

Al Stone

Betty Bronson

Grace

Josephine Dunn

Molly Winton

Arthur Housman

Blackie Joe

Reed Howes

John Perry

Davey Lee

Sonny Boy

Edward Martindel

Louis Marcus

Robert Emmett O'Connor

Cafe Owner Bill

Helen Lynch

Maid

Agnes Franey

'Balloon' Girl

James Cagney

Handsy Patron at Blackie Joe's (uncredited)

William H. O'Brien

Waiter at Blackie Joe's (uncredited)

Bob Perry

Doorman at Blackie Joe's (uncredited)

Carl M. Leviness

Carl – Waiter at Clicquot Club (uncredited)

Jack Stoutenburg

Little Boy (uncredited)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Singing Fool natočen?

Film Singing Fool byl natočený v roce 1928.

Jaká je délka filmu Singing Fool?

Film Singing Fool trvá 102 minut.

Kdo hraje ve filmu Singing Fool?

Ve filmu Singing Fool hrají Al Jolson (Al Stone), Betty Bronson (Grace), Josephine Dunn (Molly Winton), Arthur Housman (Blackie Joe), Reed Howes (John Perry), Davey Lee (Sonny Boy), Edward Martindel (Louis Marcus), Robert Emmett O'Connor (Cafe Owner Bill), Helen Lynch (Maid), Agnes Franey ('Balloon' Girl), James Cagney (Handsy Patron at Blackie Joe's (uncredited)), William H. O'Brien (Waiter at Blackie Joe's (uncredited)), Bob Perry (Doorman at Blackie Joe's (uncredited)), Carl M. Leviness (Carl – Waiter at Clicquot Club (uncredited)), Jack Stoutenburg (Little Boy (uncredited)).

Jak sledovat Singing Fool online?

Film Singing Fool můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Singing Fool v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu