57%

Stíny Blair Witch

  • Horor, Televizní film, Mysteriózní
  • 2000
Reklama

Kde sledovat film Stíny Blair Witch online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Stíny Blair Witch online nebo kde najít Stíny Blair Witch ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Stíny Blair Witch online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Plakát Stíny Blair Witch
57%

Stíny Blair Witch

(Shadow of the Blair Witch)

📅 Rok natočení: 2000
🌎 Země původu: Spojené státy americké
🎭 Žánr: Horor, Televizní film, Mysteriózní
🎬 Délka: 45 minut
⭐ Hodnocení: 57% (20 hodnocení)

V tomto dokumentárním filmu o skutečném zločinu se podíváme na vražedné řádění, které se stalo inspirací pro film Joe Berlingera "Kniha stínů": Blair Witch 2".

Obsazení filmu nebo pořadu Stíny Blair Witch - Herci a tvůrci

Tony Abatemarco

Debuty Hank Hart

Andre Brooks

Jeff Patterson

Mariclare Costello

Kathy Patterson

Bill Dreggors

Bill Barnes

Apollo Dukakis

Dr. Liam Woblick

Philip Friedman

Aidan James

James Gleason

Jeff Schoene

Dilva Henry

Dilva Henry

Bari Hochwald

Vera Tenslue

Wendy Hoffmann

News Reporter #2

Jon Huck

John Huck

Rachel Moskowitz

Kim Diamond

Sandy Mulvihill

Miriam Lane

Roger Nolan

News Reporter #3

Chris Parnell

Frank Parsons

Byrne Piven

Dr. Clayton Larson

Richard Sexton

David Paulson

Rich Williams

Bill Dixon

Ray Xifo

Donald McFerrell
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Stíny Blair Witch natočen?

Film Stíny Blair Witch byl natočený v roce 2000.

Jaká je délka filmu Stíny Blair Witch?

Film Stíny Blair Witch trvá 45 minut.

Kdo hraje ve filmu Stíny Blair Witch?

Ve filmu Stíny Blair Witch hrají Tony Abatemarco (Debuty Hank Hart), Andre Brooks (Jeff Patterson), Mariclare Costello (Kathy Patterson), Bill Dreggors (Bill Barnes), Apollo Dukakis (Dr. Liam Woblick), Philip Friedman (Aidan James), James Gleason (Jeff Schoene), Dilva Henry (Dilva Henry), Bari Hochwald (Vera Tenslue), Wendy Hoffmann (News Reporter #2), Jon Huck (John Huck), Rachel Moskowitz (Kim Diamond), Sandy Mulvihill (Miriam Lane), Roger Nolan (News Reporter #3), Chris Parnell (Frank Parsons), Byrne Piven (Dr. Clayton Larson), Richard Sexton (David Paulson), Rich Williams (Bill Dixon), Ray Xifo (Donald McFerrell).

Jak sledovat Stíny Blair Witch online?

Film Stíny Blair Witch můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Stíny Blair Witch v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu