77%

Ta naše písnička česká

  • Komedie, Romantické, Hudební
  • 1967
Reklama

Kde sledovat film Ta naše písnička česká online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Ta naše písnička česká online nebo kde najít Ta naše písnička česká ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Lepší.TV

Lepší.TV

  • Přes 151 kanálů
  • Zpětné přehrávání až 100 dní
  • Více než 4000 filmů
  • HBO jako dárek
Přejít do videotéky

10 dní na zkoušku za 1 Kč, předplatné od 119 Kč

TIP: Vyzkoušejte Lepší.TV na 10 dní za 1 Kč

Powered by JustWatch

Plakát Ta naše písnička česká
77%

Ta naše písnička česká

(Ta naše písnička česká)

📅 Rok natočení: 1967
🌎 Země původu: Československo
🎭 Žánr: Komedie, Romantické, Hudební
🎬 Délka: 74 minut
⭐ Hodnocení: 77% (3 hodnocení)

Hašlerovské pražské písničky, tak oblíbené koncem devatenáctého a začátkem dvacátého století, nestárnou. Zpívají je stále v hospodách i na stavbách, zkrátka všude. Mají své místo i v milostných příbězích ze staré Prahy, které tak pěkně vypráví panna Veronika. Jejich hrdinkou je panna Stázi, která nejprve neměla štěstí v lásce se studentem Tadeášem. Ale potom se zamilovala do tří pánů najednou. Do nesmělého pana Aloise, do veselého pana France a do pana Johanese, který ji svedl za Koňskou branou. Nakonec však dala přednost starému, leč bohatému domácímu. Tři opuštění páni si pod Kamenným mostem málem vzali život. Ale smutek přebolel a pánové zakotvili v manželstvích, bohatě požehnaných roztomilými dítky. A panna Stázi? Ta utekla od starého muže a vrátila se k panu Francovi, když přišel domů z vojny.

Obsazení filmu nebo pořadu Ta naše písnička česká - Herci a tvůrci

Jiřina Bohdalová

Pavlína Filipovská

Josef Beyvl

Miloš Kopecký

Waldemar Matuška

Václav Neckář

Josef Zíma

Ljuba Hermanová

Hana Hegerová

Eva Pilarová

Edita Štaubertová

Stella Zázvorková

Josef Bek

Karel Gott

Milan Neděla

Otto Šimánek

Jaroslav Štercl

Karel Štědrý

Darja Hajská

Božena Klocová

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Ta naše písnička česká natočen?

Film Ta naše písnička česká byl natočený v roce 1967.

Jaká je délka filmu Ta naše písnička česká?

Film Ta naše písnička česká trvá 74 minut.

Kdo hraje ve filmu Ta naše písnička česká?

Ve filmu Ta naše písnička česká hrají Jiřina Bohdalová (), Pavlína Filipovská (), Josef Beyvl (), Miloš Kopecký (), Waldemar Matuška (), Václav Neckář (), Josef Zíma (), Ljuba Hermanová (), Hana Hegerová (), Eva Pilarová (), Edita Štaubertová (), Stella Zázvorková (), Josef Bek (), Karel Gott (), Milan Neděla (), Otto Šimánek (), Jaroslav Štercl (), Karel Štědrý (), Darja Hajská (), Božena Klocová (), Věra Kočvarová (), Jiřina Salačová (), Lubomír Bryg (), Zdeněk Dítě (), Lubomír Kostelka (), Zdeněk Najman (), Vítězslav Černý (), Vlastimil Brodský (), Josef Hlinomaz (), Jaroslav Mareš (), Jára Pospíšil (), Petr Janda (), Milan Stehlík (), Zdeněk Podskalský (), Ivan Vyskočil (), Václav Štekl (), Antonín Jedlička (), Vladimír Menšík (), Gabriela Bártlová-Buddeusová (), František Svačina (), Helena Dubová (), L. Franková (), Václav Halama (), Karel Koš (), Jana Nováková ().

Jak sledovat Ta naše písnička česká online?

Film Ta naše písnička česká můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Lepší.TV. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Ta naše písnička česká v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu