42%

Úžasná Elisa

  • Thriller, Drama, Horor, Fantasy
  • 2022
Reklama

Kde sledovat film Úžasná Elisa online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Úžasná Elisa online nebo kde najít Úžasná Elisa ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Lepší.TV

Lepší.TV

  • Přes 151 kanálů
  • Zpětné přehrávání až 100 dní
  • Více než 4000 filmů
  • HBO jako dárek
Přejít do videotéky

10 dní na zkoušku za 1 Kč, předplatné od 119 Kč

TIP: Vyzkoušejte Lepší.TV na 10 dní za 1 Kč

Powered by JustWatch

Plakát Úžasná Elisa
42%

Úžasná Elisa

(Asombrosa Elisa)

📅 Rok natočení: 2022
🌎 Země původu: Španělsko
🎭 Žánr: Thriller, Drama, Horor, Fantasy
🎬 Délka: 104 minut
⭐ Hodnocení: 42% (10 hodnocení)

Elisa je dvanáctiletá dívka, která se vyrovnává s traumatem z matčiny smrti a snaží se přesvědčit svého otce, že má superschopnosti.

Obsazení filmu nebo pořadu Úžasná Elisa - Herci a tvůrci

Jana San Antonio

Elisa

Silvia Abascal

Úrsula

Asier Etxeandia

Héctor

Ivan Massagué

Esteban

Milo Taboada

Vecino

Blanca Valletbó

Beatriz

Claudia Bouza

Galerista
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Úžasná Elisa natočen?

Film Úžasná Elisa byl natočený v roce 2022.

Jaká je délka filmu Úžasná Elisa?

Film Úžasná Elisa trvá 104 minut.

Kdo hraje ve filmu Úžasná Elisa?

Ve filmu Úžasná Elisa hrají Jana San Antonio (Elisa), Silvia Abascal (Úrsula), Asier Etxeandia (Héctor), Ivan Massagué (Esteban), Milo Taboada (Vecino), Blanca Valletbó (Beatriz), Claudia Bouza (Galerista).

Jak sledovat Úžasná Elisa online?

Film Úžasná Elisa můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Lepší.TV. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Úžasná Elisa v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu