61%

Violence Action

  • Akční, Krimi, Dobrodružný
  • 2022
Reklama

Kde sledovat film Violence Action online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Violence Action online nebo kde najít Violence Action ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Powered by JustWatch

Plakát Violence Action
61%

Violence Action

(バイオレンスアクション)

📅 Rok natočení: 2022
🌎 Země původu: Japonsko
🎭 Žánr: Akční, Krimi, Dobrodružný
🎬 Délka: 111 minut
⭐ Hodnocení: 61% (54 hodnocení)

Přes den je to obyčejná milá studentka, v noci ale vraždí na objednávku. A teď ji čeká zatím nejnebezpečnější zakázka.

Obsazení filmu nebo pořadu Violence Action - Herci a tvůrci

Kanna Hašimoto

Kei Kikuno

Fumika Baba

The Shopkeeper

Šunsuke Daitó

Ayabe

Win Morisaki

Kaneko

Takaši Okamura

Zura-san

Júri Óta

Daria

Džiró Sató

Sandaime

Jú Širota

Michitaka-kun

Jósuke Sugino

Terano

Ódži Suzuka

Watanabe

Kacunori Takahaši

Kinoshita

Kazunari Tosa

Yoshifumi Sakai

Kenta Izuka

Kura

兵動大樹

Kunitzu

Kunihiro Kawašima

滝晃太朗

Hitman (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Violence Action natočen?

Film Violence Action byl natočený v roce 2022.

Jaká je délka filmu Violence Action?

Film Violence Action trvá 111 minut.

Kdo hraje ve filmu Violence Action?

Ve filmu Violence Action hrají Kanna Hašimoto (Kei Kikuno), Fumika Baba (The Shopkeeper), Šunsuke Daitó (Ayabe), Win Morisaki (Kaneko), Takaši Okamura (Zura-san), Júri Óta (Daria), Džiró Sató (Sandaime), Jú Širota (Michitaka-kun), Jósuke Sugino (Terano), Ódži Suzuka (Watanabe), Kacunori Takahaši (Kinoshita), Kazunari Tosa (), Yoshifumi Sakai (), Kenta Izuka (Kura), 兵動大樹 (Kunitzu), Kunihiro Kawašima (), 滝晃太朗 (Hitman (voice)).

Jak sledovat Violence Action online?

Film Violence Action můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je Netflix. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Violence Action v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu