100%

Zlatý ostrov

  • Televizní film, Fantasy, Rodinný
  • 1990
Reklama

Kde sledovat film Zlatý ostrov online?

Přehled níže uvádí, u kterých oficiálních online služeb je možné Zlatý ostrov sledovat. Dostupnost a podmínky jednotlivých služeb se mohou měnit.

Bohužel jsme aktuálně nenašli žádnou legální nabídku, kde by bylo možné pořad Zlatý ostrov online sledovat. Níže uvádíme souhrn informací o filmu.

Zlatý ostrov

(Zlatý ostrov)

📅 Rok natočení: 1990
🌎 Země původu: Československo
🎭 Žánr: Televizní film, Fantasy, Rodinný
🎬 Délka: 38 minut
⭐ Hodnocení: 100% (1 hodnocení)

Příběh o mladém kapitánovi, který toužil po zlatém pokladu. Kapitán Černého korábu mu vypráví o zlatém ostrově a on se za ním vypraví. Na loď se ale tajně nalodí i jeho žena, která mu chce být nablízku. Kapitán ostrov se zlatem sice najde, ale když nalodí zlato, loď nedokáže odplout. Nakonec kapitán nabízí všechno, co má, i svůj život za to, aby se loď a všichni na palubě vrátili zdrávi domů. Kapitán Černého korábu mu to slíbí, za odměnu se ale má stát kormidelníkem jeho Černého korábu. Loď se tedy šťastně vrátí domů a kapitán má splnit slib…

Obsazení filmu nebo pořadu Zlatý ostrov - Herci a tvůrci

Alexej Pyško

Kapitán

Simona Postlerová

Marie

Josef Kemr

Kapitán černého korábu

Martin Dejdar

Valentin

Martin Stropnický

1. námorník

David Prachař

2. námorník

Ilja Racek

starý námorník

Jiří Lábus

Parrot (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Ve kterém roce byl film Zlatý ostrov natočen?

Film Zlatý ostrov byl natočený v roce 1990.

Jaká je délka filmu Zlatý ostrov?

Film Zlatý ostrov trvá 38 minut.

Kdo hraje ve filmu Zlatý ostrov?

Ve filmu Zlatý ostrov hrají Alexej Pyško (Kapitán), Simona Postlerová (Marie), Josef Kemr (Kapitán černého korábu), Martin Dejdar (Valentin), Martin Stropnický (1. námorník), David Prachař (2. námorník), Ilja Racek (starý námorník), Jiří Lábus (Parrot (voice)).

Jak sledovat Zlatý ostrov online?

Film Zlatý ostrov můžete sledovat online přes několik streamovacích platform, jako je . Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Zlatý ostrov v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu