Trailer, zdroj: Youtube.com
77%

Dynastie: Murdochovi

  • Dokumentární
  • 2026

Kde sledovat Dynastie: Murdochovi online?

Pravidelně pro vás sledujeme a aktualizujeme nabídku online videoték (VOD) a dalších možností, jak sledovat Dynastie: Murdochovi online nebo kde najít Dynastie: Murdochovi ke stažení offline. Náš seznam obsahuje pouze na oficiální a legální služby, které jsou zdarma nebo je můžete získat pomocí předplatného.

Powered by JustWatch

Plakát Dynastie: Murdochovi
77%

Dynastie: Murdochovi

(Dynasty: The Murdochs)

📅 Rok natočení: 2026
🌎 Země původu: US
🎭 Žánr: Dokumentární
🎬 Počet dílů: 4
⭐ Hodnocení: 77% (14 hodnocení)

Nabízí bezprecedentní pohled na jednu z nejmocnějších rodin světa, která se nachází na křižovatce, zatímco její patriarcha Rupert Murdoch podniká poslední pokus, aby za každou cenu zajistil své dědictví.

Reklama

Dynastie: Murdochovi epizody

Obsazení filmu nebo pořadu Dynastie: Murdochovi - Herci a tvůrci

Rupert Murdoch

Self (archive footage)

Lachlan Murdoch

Self (archive footage)

Elisabeth Murdoch

Self (archive footage)

James Murdoch

Self (archive footage)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Kolik epizod má Dynastie: Murdochovi?

Pořad Dynastie: Murdochovi má celkem 4 epizod.

Kdo hraje v pořadu Dynastie: Murdochovi?

V pořadu Dynastie: Murdochovi hrají Rupert Murdoch (Self (archive footage)), Lachlan Murdoch (Self (archive footage)), Elisabeth Murdoch (Self (archive footage)), James Murdoch (Self (archive footage)).

Jak sledovat Dynastie: Murdochovi online?

Pořad Dynastie: Murdochovi můžete sledovat online přes několik streamovacích platforem, jako je Netflix. Prosím, ověřte si dostupnost pořadu Dynastie: Murdochovi v rámci vašeho předplatného na konkrétní platformě.

Reklama
Zavřít reklamu