Reklama

Třetí série seriálu „A jak to bylo dál…“ se blíží

A jak to bylo dál...
Foto: TMDB

Po úspěšném vysílání prvních dvou sérií seriálu „A jak to bylo dál…“, který je spin-offem oblíbeného seriálu „Sex ve městě“, se fanoušci mohou těšit na třetí sérii. Tato nová série bude opět k dispozici na platformě HBO Max.

Reklama
A jak to bylo dál...

Sledujte A jak to bylo dál… online

O čem byly předchozí série?

Seriál sleduje tři z čtyř hlavních postav z původního seriálu „Sex ve městě“, jak se vyrovnávají se středním věkem. Charlotte se vrací do práce po mateřské, Miranda objevuje svou queer identitu a Carrie ztrácí lásku svého života kvůli nehodě na rotopedu Peloton a vrací se zpět do světa randění. První dvě série měly smíšené reakce od kritiků, ale fanoušci seriálu byli nadšeni návratem svých oblíbených postav.

Co nového nás čeká v třetí sérii?

Ačkoliv konkrétní detaily o obsahu třetí série zatím nebyly zveřejněny, můžeme očekávat, že se dočkáme návratu hlavních postav, včetně Carrie, Charlotte a Mirandy. Kromě nich by měly být představeny i nové postavy, které přinesou čerstvý vítr do příběhu.

Kdy se můžeme těšit na premiéru?

Přesné datum premiéry třetí série zatím nebylo oznámeno. Je však třeba poznamenat, že v době obnovení seriálu probíhaly stávky WGA a SAG-AFTRA, což by mohlo znamenat zpoždění v produkci. Přesto je jasné, že fanoušci seriálu se mohou těšit na další pokračování oblíbeného příběhu.

Reklama
A jak to bylo dál...

Sledujte A jak to bylo dál… online

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu